Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

    Swoją pracę opieramy na programie edukacji przedszkolnej:

 

  • "Nasze Przedszkole. Program edukacji przedszkolnej wspomagającej rozwój aktywności dzieci" Małgorzata Kwaśniewska, Wiesława Żaba-Żabińska. 
 
   "Zaktualizowany, w pełni odpowiadający obowiązującym przepisom ministerialnym. Punktem wyjściowym uczyniono aktywność dziecka - we wszystkich możliwych jej formach - której właściwością jest działanie zmierzające do poznania samego siebie, własnych możliwości,otoczenia społeczno-przyrodniczego, relacji z innymi, ale przede wszystkim dążenie do wzrastającej samodzielności,a w konsekwencji do samostanowienia zgodnego z osobistymi potrzebami i aspiracjami." - wydawnictwo MAC.
 
 
     Ponadto, w przedszkolu wykorzystujemy:
 
  •  "Program nauczania języka angielskiego w przedszkolu" W. Lewandowska, B. Maciszewska 
  •  Program nauczania religii: "KOCHAMY DOBREGO BOGA. Wprowadzenie w życie religijne" Komisja  Wychowania Katolckiego Konferencji Episkopatu Polski

 

 

 

 

O nas

Historia
Misja
Kadra
Budynek

Organizacja

Program nauczania
Rekrutacja
Plan dnia
Rozkład zajęć

Oferta

Pakiety cenowe
Zajęcia dodatkowe
Centrum CETIR

Pozostałe

Specjalne potrzeby edukacyjne
Kontakt
Strefa rodzica
Opinie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.