Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 
         Od września 2015 r. nasza placówka mieści się w nowym budynku, zlokalizowanym w Goczałkowicach-Zdroju, przy ul. Uzdrowiskowej 37. Przedszkole Niepubliczne CETIR, o powierzchni ok. 430 m2, usytuowane jest na I piętrze nieruchomości.
     
     W skład niego wchodzą: 
  •   4 sale dydaktyczne urozmaicone o własne pomieszczenia do pracy indywidualnej,
  •   osobna i przestronna jadalnia z zapleczem kuchennym,
  •   własna sala gimnastyczna,
  •   dopasowane do potrzeb dzieci toalety,
  •   zaplecze biurowe.
           

     Obiekt jest w pełni dopasowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda, toalety, szerokie korytarze).

Posiadamy również nowoczesny i funkcjonalny plac zabaw, który urozmaica zabawy na świeżym powietrzu.

Przedszkole jest częścią kompleksu edukacyjno-terapeutycznego CETIR. W jego skład wchodzą: Szkoła Niepubliczna z Oddziałami Integracyjnymi oraz Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka.

 

Kompleksowość, nowoczesność i funkcjonalność, łatwa komunikacja oraz ogromna przestrzeń to główne atuty naszego budynku.

 

 

 

 

O nas

Historia
Misja
Kadra
Budynek

Organizacja

Program nauczania
Rekrutacja
Plan dnia
Rozkład zajęć

Oferta

Pakiety cenowe
Zajęcia dodatkowe
Centrum CETIR

Pozostałe

Specjalne potrzeby edukacyjne
Kontakt
Strefa rodzica
Opinie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.